Facebook

Doradztwo

Marketing

Opracowujemy strategie marketingowe od podstaw i pomagamy je wdrażać. Błyskawicznie dostosowujemy je do zmieniającej się rzeczywistości rynkowej. Analizujemy działania konkurencji, realizujemy badania wybranych obszarów.
Sugerujemy niezbędne działania reklamowe oraz opracowujemy schematy działań, włącznie z realizacją wybranych przez klienta opcji.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zasoby ludzkie są kluczowym czynnikiem sukcesu każdej firmy i instytucji. Dlatego tak ważną kwestią jest prowadzenie odpowiedniej polityki kadrowej, począwszy od właściwego doboru pracowników, prowadzenia procesu rekrutacji i selekcji, poprzez organizacją efektywnego systemu motywacji, szkoleń i pakietów świadczeń socjalnych, kończąc na odejściu pracownika z przedsiębiorstwa.
Podejmujemy także działania związane z pozyskiwaniem, rozwojem i utrzymaniem nowych pracowników, efektywnie działających w każdej firmie.

Doradztwo w zakresie optymalizacji inwestycji

Doradzimy zarówno na etapie planowania inwestycji, jak i w sytuacjach, kiedy ze względu na zmieniającą się sytuacje rynkową wskazane jest wprowadzenie zmian do oferty. W zależności od potrzeb Klienta doradztwo może obejmować następujące elementy:

  • Analiza lokalizacji i jej wpływu na produkt
  • Analiza konkurencji (Value For Money)
  • Definicja grup docelowych i pozycjonowanie produktu
  • Poziom i dekompozycja cen
  • Rekomendacje dotyczące fazowania inwestycji

Odwiedź naszą stronę na facebooku

facebook-icon

Nasze biura

ul. Jarosława Dąbrowskiego 49A
05-091 Ząbki

Kontakt z biurem

tel.: (22) 427 50 61
fax: (22) 427 54 77

tel. kom.: 608 324 077
tel. kom:  887 179 205

e-mail:  sekretariat@biurobeaty.com.pl